1. באתר טנקיו ביטול עסקה לרכישת מוצר יהיה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 (להלן: “החוק“) ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010 (להלן: “התקנות“)

2. ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בלשונית צור קשר, וואטספ, פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת אישור מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

3. במקרה שהביטול אושר ע"י החברה – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.
החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 ימים מתאריך רכישת המוצר או 14 ימים מקבלת המשלוח. 
על המשלוח לחזור לבעלי האתר בתיאום מראש, בתנאי שהמוצר אינו נפגם ושלא נעשה בו שימוש.

4. ביטול העסקה יתבצע בהחזרת המוצר למחסני הספק של טנקיו (בארץ / בחו״ל). כתובת החזרה תסופק ע״י צוות טנקיו ללקוח במידה והחזרה מאושרת.

5. במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את מחיר המוצר שקנה בקיזוז 5% או 100 ש"ח (הנמוך מבינהם כחוק).

6. אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול. 

7. במקרה של מוצר שיוצר בייצור מיוחד ובהתאמה אישית ללקוח וכל מוצר שעל פי החוק אין להחזירו – לא תחול אפשרות החזרה וביטול.

8.במקרה של מוצר שיוצר בייצור מיוחד ובהתאמה אישית ללקוח – ההחזרה תתאפשר רק במידה ויש פגם בייצור המוצר.

9.במקרה של מוצר שיוצר בייצור מיוחד ובהתאמה אישית ללקוח – ביטול ההזמנה יתאפשר רק במידה והמוצר עדיין לא עבר התאמה אישית על ידי הספקים שלנו.

10. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו דרך אתר האינטרנט ו/או דרך שירות הלקוחות של טנקיו.
החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

11. בעסקה מסוג כזה שנעשתה על ידי בעלי מוגבלויות או עולה חודש, רשאים הם לבטל את העסקה בתוך 4 חודשים מיום ההזמנה, ומחוייבים הם להציג תעודה לכך שהם בעלי מוגבלויות או עולה חדש וכיו”ב.

12. במקרים מסויימים ובאישור שלנו – אופן החזרת המוצרים יתבצע ללא תשלום באמצעות תווית משלוח שנשלח לכם במייל/וואצפ, תוכלו לשים את המשלוח בנקודת האיסוף שבה אספתם אותה, לאחר מכן תקבלו החזר לפי התנאים של המדיניות לעיל והמשלוח יחזור למחסני הספק.

13. אופן החזרת התשלום יתבצע באותו אופן שבו שילם המשתמש, במידה ושילם באשראי יקבל זיכוי לכרטיס, במידה ושילם בביט יקבל החזר דרך אפליקצית ביט. 

14. במקרה של החזרת מוצר – החברה לא תזכה את עלויות המשלוח.

15. סכום ההחזר לא יעלה על גובה העסקה המקורית.  החזרת התשלום תתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום הודעת הביטול או קבלת המוצר במחסני החברה.

16. במקרים בהם הביטול מתבצע מאחת מהסיבות הבאות: אי אספקת המוצר תוך 45 ימי עסקים מרגע ההזמנה או פגם במוצר בעקבות הייצור, אי התאמה בין המוצר לבין תיאור המוצר. האתר טנקיו יחזיר ללקוח את כספו ותבטל את העסקה, סכום ההחזר לא יעלה על גובה העסקה המקורית.  החזרת התשלום תתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום הודעת הביטול ולא תיגבה עמלת ביטול על כך.

17. במקרים בהם הביטול הוא אינו בגין אחת מהסיבות המוזכרות בסעיף 5 בתקנון זה והביטול לא מחמת פגם בייצור במוצר או אי אספקה בתוך 45 ימי עסקים, הנהלת טנקיו תזכה את הלקוח באותו סכום שאותו שילם על המוצר אשר לא יעלה על גובה העסקה. האתר טנקיו רשאי לגבות 100 שקלים או 5% מהעסקה בגין הביטול, הנמוך מביניהם.

18. החזרת התשלום ללקוח תתאפשר לאחר החזרת המוצר למחסני הספק או למשרדי טנקיו, ע״פ .  טנקיו תחזיר ללקוח את התשלום בתוך 14 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, החזרת התשלום תהיה באפשרות התשלום שבה שילם הלקוח, במידה ולא תתפשר החזרה באותה אפשרות, הנהלת טנקיו תחזיר את התשלום באפשרות תשלום אחרת.

אם לכם שאלות בנוגע להחזרה, הזמנה מיוחדת או כל בעיה בהזמנה – אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לעזור, טנקיו.